En plaatsen zich zodoende voor de finaledag van de Beltona Beloften Competitie op zaterdag 6 juni gehouden bij de organiserende vereniging Sparta Enschede.
Dinsdag 10 maart: HHC Hardenberg <21 – HZVV <21: 4-2
Opstelling HHC Hardenberg: Richard Snijders, Taeco Tol, Dirk Muis, Bart Cramer (Maikel Breukelman), Koen Otten ©, Arjan Breukelman, Zamir Khawari, Rutger Dijk, Kevin Coenraad (Aron Tempelman), Nick Breukelman, Patrick Meier
Scoreverloop:
0-1: HZVV
1-1: Koen Otten
2-1: Arjan Breukelman
2-2: HZVV
3-2: Maikel Breukelman
4-2: Koen Otten
Afgelopen dinsdag stond de laatste poulewedstrijd voor de beloften van HHC Hardenberg op het programma en deze werd op de Boshoek afgewerkt tegen de beloften van HZVV. De heenwedstrijd werd door HHC met 4-2 gewonnen en deze stand was dinsdag na negentig minuten wederom terug te vinden op het scorebord.
De wedstrijd
De beloften begonnen slap en ongeconcentreerd aan de wedstrijd. We hanteerden een offensieve speelwijze en deze moest even tot een ieder doordringen. Na een opeenstapeling van kleine foutjes scoorde HZVV geheel onnodig de openingstreffer, welke overigens knap binnengekopt werd. Deze treffer schudde de mannen van Jan Breukelman wakker en er kwam langzamerhand meer lijn in het spel van de HHC’ers. Men vond elkaar makkelijker en er werd meer richting het doel van HZVV gespeeld. Niet veel later werd een HHC’er op ongeveer 25 meter van de bezoekende doelman, onreglementair gestuit. De fluit klonk en een vrije trap werd gegeven. Koen zette zich achter de bal en liet een harde streep van z’n vertrekken die achter de doelman in het kruis belandde. Een fraai doelpunt en de 1-1 was een feit. Deze goal sterkte de beloften uit Hardenberg en dit leidde tot een overwicht waaruit vele kansen en mogelijkheden gecreëerd werden. Na een vlotte uitbraak, waarbij Koen snel de diepte zocht bij de sprintende Patrick, die op zijn beurt een prima steekbal losliet. De steekbal werd op waarde geschat door Arjan Breukelman en nadat hij z’n directe tegenstander te snel af was rondde hij doeltreffend af; 2-1. Tot aan de rust waren verdere noemenswaardigheden nihil.
De tweede helft begon met een overwicht voor de Hardenberger beloften. HZVV kwam er maar sporadisch uit en dit zorgde voor een verhoogde druk op het doelgebied van HZVV. Uit de kansen en mogelijkheden die HHC creëerde werd echter niet gescoord en de oude voetbalwet trad in werking. Bij een spaarzame uitval van HZVV werd er niet straf genoeg gedekt en de 2-2 stond op het bord. De HHC’ers lieten zich door deze tegenslag niet uit het veld slaan en gingen nog nadrukkelijker op zoek naar de overwinning. Uit een vrije trap van Arjan, diep bij de tweede paal geplaatst, werd de bal met het hoofd door Dirk wederom in de doelmond gebracht en een subtiele kopbeweging van Maikel was voldoende voor de 3-2. HHC kwam hierna niet meer in gevaar en ging in de resterende tijd op zoek naar nog een doelpunt. Die kwam er uiteindelijk uit een strafschop, nadat Patrick bij een voorzet van de goed invallende Aron, tegen de grond werd gewerkt. De strafschop werd binnengeschoten door Koen, die hierdoor zijn tweede van de avond maakte. Na de strafschop vond de scheidsrechter het welletjes en de gang naar de middenstip hoefde dus niet meer aanvaard te worden.
Na zes wedstrijden hebben de beloften van HHC 18 punten behaald en zijn hierdoor geplaatst voor de finaledag van de Beltona Beloften Competitie. HHC zal hier de degens kruisen met de 9 andere poulewinnaars en de 6 ‘beste-nummer-twee’, voor de felbegeerde titel. Deto is tevens aanwezig op deze finale dag, omdat ze als beste tweede in poule E eveneens geplaatst zijn. De uitslagen en eindstand in Poule E zien er als volgt uit:
| Poule E | gesp | gew | gel | verl | pen | pnt | voor | tegen | saldo |
| HHC Hardenberg | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18 | 24 | 7 | 17 |
| HZVV | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 9 | 19 | 12 | 7 |
| DETO | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 9 | 18 | 14 | 4 |
| OZC | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 5 | 33 | -28 |
Doelpuntenmakers Poulefase
Nick Breukelman - 5x
Arjan Breukelman - 4x
Koen Otten - 4x
Kevin Coenraad - 2x
Dirk Muis - 2x
Patrick Meier - 1x
Taeco Tol - 1x
Silas Prijs - 1x
Richard Johannes - 1x
Rutger Dijk - 1x
Mark Oenema - 1x
Maikel Breukelman - 1x




































