Moeizame overwinning voor HHC Hardenberg.
Tubantia – HHC Hardenberg eindstand 0-1
Scoreverloop:
75. 0-1 Gerben Tieltjes
Opstelling HHC Hardenberg:
Arjan Kok, Leo Scheepmaker, Vincent Voshaar, René de Visscher, Patrick Jurgens, Gerard Kocks, Kevin Coenraad (46. Gerben Tieltjes), Ruud Bruns(60. Lars Offringa), Kenny Kroeze, Tony Alberda, Martijn Berger.
In de tweede wedstrijd van de districtsbeker had HHC Hardenberg alle moeite met de 2e-klasser Tubantia. HHC Hardenberg speelde rommelig en soms te gehaast, waardoor veel balverlies werd geleden. Tubantia was veel feller en won menig duel. Toch waren de beste kansen voor HHC Hardenberg. Schoten van Gerard Kocks misten het doel op een haartje en ook Kenny Kroeze zag zijn inzet naast gaan. De beste kans kreeg Martijn Berger, maar in kansrijke positie kopte hij naast. Tubantia daarentegen kon doelman Arjan Kok nauwelijks verontrusten.
Waar HHC Hardenberg in voorgaande wedstrijden een matige eerste helft liet volgen door een veel betere tweede helft, lukte dat nu niet. Tubantia bleef geloven in een stunt en had pech dat de kruising een doelpunt in de weg stond. De vrije trap van Timo Mulder was het eerste gevaarlijke moment van Tubantia. Kort daarna moest Arjan Kok handelend optreden om de doorgebroken Jan Peters van scoren af te houden. Inmiddels was Lars Offringa ingevallen en dat bracht meer rust op het middenveld. Hij stond ook aan de basis van het enige doelpunt. Met een bekeken pass speelde hij Gerben Tieltjes vrij voor het doel. Dit keer lukte het wel om de uitstekende doelman Remco Olde Hendrikman te passeren. Kort daarna had Gerben Tieltjes de bal voor het inschieten, maar dit keer was de Tubantia doelman de winnaar. Er volgden daarna nog een bang kwartiertje, maar tot ieders opluchting floot de jonge scheidsrechter Molenkamp (17 jaar slechts) keurig op tijd een eind aan de wedstrijd.
Doordat beide elftallen ontevreden waren over hun eigen optreden, raakten de spelers geïrriteerd en reageerden soms hun frustraties af op de tegenstander. De scheidsrechter bleef rustig, maar miste het overwicht om deze frustraties in de kiem te smoren.
hz 26-08-2008
Door de omstandigheid dat concurrent DOS '37 met 2-2 gelijkspeelde bij Hulzense Boys, heeft HHC nu 4 punten uit 2 duels, DOS '37 2 punten uit 2 duels. Aanstaande dinsdag kan HHC bij een zege op Hulzense Boys de volgende ronde bereiken.
Peter Hertog 27-08-




































