HHC Hardenberg F1 heeft zaterdag bij Hardenberg’85 het kampioenschap van de gemeente behaald. De ploeg van Bert Hamhuis en Erwin Breukelman kon feestvieren na de laatste wedstrijd van het toernooi. De finale werd met maar liefst 6-0 gewonnen.
Hoewel HHC F1 het toernooi met veel vertrouwen inging moest het toch maar even gebeuren, kampioen worden van de gemeente Hardenberg. Met Senne Lambers en Bas Sluijmer als vervangers van Joris Brink en Maarten Bel gingen we de eerste in. Gramsbergen was de tegenstander. Na een moeizame beginfase kwamen de mannen steeds beter in de wedstrijd. Onze gastspeler Bas zorgde voor het eerste doelpunt, 1-0. Ryan en Roy zorgden ervoor dat we met een 3-0 winst van het veld gingen. Mooi begin van een lang toernooi.
Dedemsvaart en Kloosterhaar waren de volgende twee tegenstanders in poule 3. Ook deze beide wedstrijden werd er gewonnen. Dedemsvaart werd met 5-0 aan de kant gezet en Kloosterhaar was geen partij voor ons, 13-0!! Na drie wedstrijden in de poule 9 punten in de knip. Een doelsaldo van 21 voor en 0 tegen.
Nu begon het toernooi pas echt. De mannen waren vol zelfvertrouwen. Marienberg was de volgende opponent. Deze kwartfinale werd op het hoofdveld gespeeld. Marienberg was voorbereid op een stormloop van HHC maar al na drie minuten schoot Robin raak uit een mooie aanval. Nog voor we van speelhelft gingen wisselen was het al 4-0. Pieter, Roy en Quinten waren de doelpuntenmakers. De tweede helft werd rustig uitgespeeld, 8-0. Robin met twee doelpunten, Roy en Quinten met een, zorgden voor deze eindstand.
Tot onze verbazing was Hardenberg’85 uitgeschakeld. Zij haalden de halve finale niet. Onze “vrienden” konden gaan douchen.
Voor ons ging het toernooi verder, Op het kunstgras was DBK de volgende tegenstander. Bert stoomde de jongens klaar en hield wederom een goede wedstrijdbespreking. Iedereen wist wat hij moest doen. Kunstgras was voor ons de perfecte ondergrond en dat lieten we dan ook zien. DKB werd met 7-0 aan de kant gezet. Het was wederom een sprankelende wedstrijd. Iedereen haalde weer een dikke voldoende. Robin was met drie doelpunten de topscoorder, Bas maakte er twee en Pieter en Quinten beide een. Wederom hielden we de nul!!
Nu volgde de wedstrijd waar het vandaag allemaal omging, de FINALE!!
De tegenstander was Gramsbergen F1. Gramsbergen had de andere halve finale gewonnen van JCLE. Kort voor de aftrap sprak Bert zijn ploeg weer toe en zette iedereen opscherp. De vele vaders en moeders moedigde hun zoon aan. Een telefonische aanmoediging van de familie Bel maakte het compleet.
Al snel werd duidelijk dat HHC de beter ploeg was. Dit resulteerde ook in een snel doelpunt van Robin. Bas en Pieter vonden ook het net en zodoende was het halverwege de wedstrijd al 3-0. De gehele ploeg bleef de tweede helft vol gaan. Twee maal Roy en nog een keer Pieter zorgde voor de eindstand, 6-0. De buit was binnen. KAMPIOEN!!
Dit is een kampioenschap welke het gehele team toekomt. Iedereen heeft er keihard voor gewerkt en fantastisch gevoetbald. Met een heel aantal mooie en goede aanvallen hebben we vandaag samen 42 doelpunten gemaakt en hebben we samen de nul gehouden. Geen enkel doelpunt tegen. Dit mag dan ook een prachtige TEAMPRESTATIE genoemd worden.
geplaatst door Peter Hertog





































