Dennis Krohne wel en Rene Wessels niet naar HHC Hardenberg
De technische staf van HHC Hardenberg ziet af van het contracteren van Rene Wessels. “Rene Wessels laat ons te lang in onzekerheid “aldus de lezing van de technische staf. Er was een afspraak gemaakt, dat bij een eventueel nieuw contract in het betaalde voetbal, het contract met HHC Hardenberg zou worden ontbonden. De rechterspits van Veendam wil daar nu ook de mogelijkheden in het Duitse semi-betaald voetbal aan toevoegen. Dat is de reden voor HHC Hardenberg af te zien van het contracteren van de Hardenberger en te kiezen voor een andere invulling die meer houvast geeft.
De technische staf van HHC heeft voor het nieuwe seizoen – naast doelman Raymond Beukeveld, Thijs Houwing en Hielke Penterman – opnieuw een aanvaller vastgelegd. Het is de 22-jarige Dennis Krohne, die thans uitkomt voor Harkemase Boys.
Daarvoor kwam de in Eelde geboren linkerspits uit voor FC Groningen. Hij debuteerde in de eredivisie op 28 februari 2009 in de wedstrijd tegen AZ. Krohne heeft vanaf zijn elfde jaar de jeugdopleiding bij FC Groningen doorlopen. Sinds het seizoen 2010-2011 komt hij uit voor topklasser Harkemase Boys. In verband met een verhuizing naar de regio Zwolle-Hardenberg kiest de 1.88 meter lange aanvaller voor het voortzetten van zijn voetballoopbaan bij HHC Hardenberg.
P.Hertog





































