Zaterdag 14 mei 2011, even voor half 1. Het publiek is toegestroomd, spandoeken zijn opgehangen, speelsters uit de meisjesteams zijn in het oranje gehuld en maken met toeters lawaai. De oranje vlaggen van HHC wapperen in de wind als meisjes er mee zwaaien. Dames 2 was net uitgespeeld p het veld en vormde een haag naast de meisjes met de vlaggen. Iedereen is klaar voor de kampioenswedstrijd van Dames 1 tegen OZC dames 2. Bij winst wordt het kampioenschap veiliggesteld en daarmee de promotie naar de 2de klasse. Een geweldige prestatie van een elftal dat echt voetbalt als een team.
Het was een fraai gezicht hoe dames 1 het veld op kwamen, door die haag van Oranje. Scheidend trainer Seine Hakkers startte met zijn vertrouwde opstelling. De verwachting was dat OZC in de verdediging ging hangen, dus was het zaak om snel te scoren. En dit gebeurde ook. Sommige toeschouwers waren waarschijnlijk niet eens op tijd, want al na 2 minuten werd de 1-0 gemaakt. En een paar minuten erna lag de 2-0 er al in. Een gedroomde start en de ontlading was groot. Hiermee viel alle druk weg en kon er vrijuit gevoetbald worden. Dit alles onder toeziend oog van Burgemeester Meulman die, op uitnodiging van het bestuur van de dames/meisjessectie, de wedstrijd kwam bekijken. Ook voorzitter Louis Breukelman had de trip naar Spakenburg laten schieten voor deze wedstrijd. En dit alles dus niet voor niets. De dames hadden geen kind aan OZC en lieten goed voetbal zien. Seine wisselde wat vaker zodat alle dames speelminuten kregen in deze kampioenswedstrijd. Uiteindelijk werd er nog 5 doelpunten gemaakt en wonnen de dames overtuigend met 7-0! Na het laatste fluitsignaal werd het kampioenschap uitbundig gevierd. Dansend en juichend gingen de dames over het veld. En zoals het 1ste elftal altijd vak Q bedankt voor de support, deden dames 1 dit nu voor al hun publiek, wat met luid applaus werd ontvangen. Seine kon de dans niet ontspringen, de meiden sprongen hem op de nek en hij werd geheel bedolven door blije dames. Daarna ging iedereen in een stoet naar het hoofdveld, waar kampioensmuziek al uit de boxen knalde. Anton Hack, voorzitter van de sectie, nam het woord. De dames kwamen door de tunnel en wederom door een haag van vlaggen het hoofdveld op voor de officiële huldiging. Allereerst werden ze toegesproken door Burgemeester Meulman. Hij prijsde het team en beloofde ze een balkonscène bij een volgend kampioenschap. Tevens ontvingen ze een envelop met inhoud namens de gemeente. Voorzitter Louis Breukelman was vol lof over de sectie en over de trainer, het is een geweldige impuls voor het dames- en meisjesvoetbal binnen HHC. Iedereen is erg trots op dit goede team. En ondanks een goed draaiboek vanuit het dames/meisjesbestuur was er toch nog een verrassing. Want vanuit de KNVB was er al een afgevaardigde met de medailles en een diploma ter ere van het kampioenschap. Daarna was het tijd voor de bloemen en kregen de dames van het bestuur een t-shirt uitgereikt, gesponsord door BB&L, waarvoor nogmaals veel dank. Na alle huldigingen en mooie woorden had ook dames 2 nog een lekkere versnapering die door de dames goed werd ontvangen. Toen de mededeling werd gedaan dat de dames eerst een broodje kregen en daarna op de vrachtwagen gingen, welke tijdens de wedstrijd was versierd door een aantal bestuursleden, was het verrassing compleet. Zo’n groot kampioensfeest hadden ze niet verwacht.
Na snel hebben gedoucht stonden de heerlijke broodjes voor ze klaar en konden even een rustig moment pakken. Maar al snel kwamen de eerste drankjes op tafel. Na deze genuttigd te hebben gingen ze met z’n allen de wagen op voor hun overwinningstocht door de stad. De muziek schalde uit de box en er werd gezongen en gedanst, zoals dat hoort bij een kampioenschap. Bij terugkomst werd er in de kantine nog lang doorgefeest. Bij terugkomst uit Spakenburg kwamen de supporters nog binnen om ze toe te zingen. Namens Clubsupport werden nog bloemen overhandigd en een cheque voor de Wall of HHC. Hier komt een steen met dit kampioenschap. Een mooie vereeuwiging van een goede teamprestatie! En tot slot waren daar nog de felicitaties van de 1ste selectie die bij aankomst op de Boshoek alle dames persoonlijk kwamen feliciteren. Een mooie afsluiting van een prachtige feest op de Boshoek. In de stad ging het feest nog tot in de laatste uurtjes door.
Kijk voor alle foto's van de wedstrijd, de huldiging en andere festiviteiten onder: Teams - Dames - Dames 1- Fotoalbum








































