FOTO
TEAMS

GOUDEN SPONSOR
 Meisjes D1 wint gemeentecup 2011

De gemeentecup van de gemeente Hardenberg is bij de meisjes D 11-tallen gewonnen door HHC Hardenberg meisjes D1. De eindoverwinning tijdens de wedstrijden in Bruchterveld werd uiteindelijk tijdens de laatste en spannende wedstrijd van HHC tegen SCD ’83 binnengehaald, HHC won deze spannende wedstrijd op knappe wijze met 1 – 0.

In een toernooi van 7 meisjes D 11-tallen heeft HHC meisjes D1 beslag weten te leggen op de eerste plaats. De eerste wedstrijden tegen Hardenberg ’85, JCLE, Bruchterveld en sv. Dedemsvaart werden door de HHC spelers allemaal winnend afgesloten, maar ook SCD ’83 had alle wedstrijden nog gewonnen. HHC verloor vervolgens de voorlaatste wedstrijd van Bergentheim dat met veel inzet het HHC erg lastig maakte. De einduitslag was uiteindelijk 2 – 3 in het voordeel van Bergentheim. De laatste wedstrijd van HHC meisjes D1 tegen het nog ongeslagen SCD ’83 moest uiteindelijk de beslissing brengen.

Trainer Marieke van Tienhoven hield de HHC spelers vooraf voor dat SCD ’83 sterker leek, per slot van rekening hadden zij alles nog gewonnen. Maar het SCD team maakte volgens haar een vermoeide indruk en HHC had een goede kans op een mooi resultaat wanneer door alle spelers van HHC hard werd gewerkt, men voor elkaar wilde strijden en de tegenstander door vroeg en actief te storen van scoren af kon worden gehouden. Direct na het beginsignaal was duidelijk dat SCD fysiek sterker was dan HHC maar dat voetbaltechnisch HHC de bovenliggende partij was. Na enkele kansen aan beide kanten was het HHC dat het eerste doelpunt maakte. Na een knappe en soepel lopende aanval van HHC scoorde Yentl Schutteman het Hardenbergse doelpunt. SCD drong nog wel aan maar HHC voerde knap uit wat de trainer had aangegeven: hard werken, vroeg storen en elkaar helpen. Uiteindelijk bleef de 1 – 0 stand tot het einde op de borden waarna moest worden gerekend welk team op doelsaldo de gemeentecup had gewonnen.

Groot was de ontlading bij de spelers, trainer, leiders en supporters van HHC meisjes D1 toen bekend werd dat HHC op basis van een beter doelsaldo de gemeentecup in ontvangst mocht nemen. Het collectief van spelers nam na afloop zeer enthousiast de wisselbeker in ontvangst. Het behalen van de gemeentecup vormde de bekroning van een erg goed seizoen, in de reguliere competitie werd namelijk al een uitstekende tweede plaats behaald. Na het afscheid van trainer Marieke van Tienhoven (zij gaat de trainerscursus TC1 volgen) trakteerde sponsor Metain de spelers op een bezoekje aan de Mac Donalds.