FOTO
TEAMS

GOUDEN SPONSOR
 F League: FC Groningen kampioen.

FC Groningen kampioen F-league



Na de historische gebeurtenis van afgelopen donderdag was het zaterdagmorgen in alle vroegte alweer een drukte van belang op de Boshoek. De F-leaguecompetitie was in de beslissende fase beland. Mocht FC Groningen gelijk spelen of winnen dan werden deze toppers ongeslagen kampioen.
Om kwart voor 9 werd er afgetrapt en gingen de heren van FC Groningen de strijd aan met Heerenveen. Deze taaie tegenstander wilde maar al te graag het feestje van Groningen verstoren en deed er alles aan om te winnen van Groningen.

Met een kleine voorsprong ging Groningen de rust in en werd er gewisseld van speelhelft. Hierna werd er door, de overigens uitstekend leidende, scheidsrechter begonnen aan de tweede helft. Er werd door beide teams gevochten als leeuwen en zij gaven elkaar geen enkele ruimte. Uiteindelijk werd het verzet van Heerenveen gebroken en stoomde FC Groningen op volle kracht naar de overwinning.
En waren na het laatste fluitsignaal ongeslagen kampioen, zonder enig puntverlies.

Het feest kon beginnen, wat een ontlading!
Huilende moeders en trotse vader gingen samen met de spelers door het lint.

Hierna werden de spelers gehuldigd in de kantine met ranja en snoep.
Het was nog lang onrustig op de Boshoek.

Op de foto v.l.n.r.:
Tom Bekman, Jef Kieft, Kai Bouwmeester, Yme Meier, Nick Hofstede, Jestin Hutten, Fabio van Laar, Alrik Hofstede en Justen Veenstra.