TEAMS

GOUDEN SPONSOR
 De Spiegel

Voor de een Excelsior uit, voor de ander een uitje naar Rijssen. Ontzag voor de koploper, versuft van de reis, de support van ene Ronnie H of onder de indruk van het kabaal wat uit de speakers kwam…. Wie zal het zeggen.
Motivatie en plezier is de belangrijkste om succes te behalen. Daarnaast zijn duidelijke afspraken, een goede organisatie en bovendien positieve kritiek kunnen geven, maar ook ontvangen onmisbaar voor een ploeg die zich wil manifesteren als stabiele middenmoter in de 1e klasse.
De afgelopen weken ontbreekt het nogal eens aan bovengenoemde factoren, wat pijnlijk te zien/voelen was tegen Excelsior. Binnen 5 minuten achter komen met 4-0 is onacceptabel, met als gevolg dat na een licht herstel er na 50 minuten de stand van 6-0 op het bord stond.
Kortom een goede les hoe het niet moet. De komende week gaan wij, HHC zaal 2, laten zien dat het anders moet. Waarin kan dat beter in een week met 2 wedstrijden!
Een ieder heeft een heel weekend de tijd om in de spiegel te kijken, om vervolgen te laten zien wat hij waard is.