Geef je op voor de voetbalquiz op 28 april!

Schermafbeelding_2017-04-17_om_141720.png
  • Deel dit bericht via:

Zoals inmiddels een traditie genoemd mag gaan worden, organiseren we met de beloften van HHC Hardenberg voor de derde maal op rij dit jaar ook weer een voetbalquiz met uitdagende, leuke en interessante vragen.

Hieraan koppelen we wederom een goed doel. In 2015 was dat een bijdrage aan de ledverlichting, in 2016 een bijdrage aan de materialen voor de jeugd en dit jaar willen met het geld dat we bij elkaar weten te krijgen graag bijdragen aan een digitaal scorebord in ons clubhuis.

Dit jaar zal er weer een Amerikaanse veiling plaatsvinden en petje-op-petje-af zal terugkeren als onderdeel van de avond. De presentatie ligt in handen van onze hoofdtrainer Gert-Jan Karsten.

Vrijdagavond 28 april zal de quiz gehouden worden in ons clubhuis, vanaf 19:30 uur bent u welkom, opgeven kan in duo’s via voetbalquiz-hhc@outlook.com. Kosten voor deelname zijn € 5,- per persoon.                       

Wie stoot het duo Brouwers/Olsman van de troon? Geef je snel op om een poging te wagen! 

 

 

 

Door: Paulien Otten
17 april 2017