Contactpersonen

Hieronder vind je de functies en contactgegevens van de leden van de sectie Commerciële Zaken.

Functie Naam Contact
Voorzitter commerciële zaken Machiel Hogeterp machiel@next-gen.com
Relatiemanager kledingsponsoren Jan Mulder janmulder69@ziggo.nl
Relatiemanager kledingsponsoren Art Huisjes arthuisjes@ziggo.nl
Wedstrijdsponsoren Kristian Hogeterp khogeterp@outlook.com
Relatiemanager LED boarding Bas Hoogeveen bas_hoogeveen@hotmail.com
Relatiemanager bordsponsoren Johan Schulten johanschulten@ziggo.nl
CRM en contractbeheer Gerrit Hultink g.hultink@hhc-hardenberg.nl
Delen
#Samen
maken
we
HHC

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!