Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 okt 21:00 FC Brasil '77 1 (zaal) HHC 1 (zaal)
30 okt 8:30 HHC 1 F-league
30 okt 8:30 HTC JO14-1 HHC JO14-1
30 okt 8:30 HHC JO12-2 Tukkers De JO12-1JM
30 okt 8:30 HHC JO11-3 Bergentheim JO11-2
30 okt 8:30 HHC JO11-4 Voorwaarts V. JO11-3
30 okt 8:30 HHC JO10-2 DOS '37 JO10-3
30 okt 8:30 De Zweef JO9-2 HHC JO9-1
30 okt 8:30 HHC JO8-1 SSA DVC Dedemsvaart JO8-1
30 okt 8:45 F.C. Ommen JO10-3JM HHC JO10-3
30 okt 8:45 Reutum JO8-1JM HHC JO8-3
30 okt 9:00 SJO FC Dalfsen JO13-3 HHC JO13-4JM
30 okt 9:00 VMC JO11-1 HHC JO11-2
30 okt 9:00 Gramsbergen JO9-4JM HHC JO9-4
30 okt 9:00 Gramsbergen JO8-2JM HHC JO8-2
30 okt 9:00 HHC JO8-4 DKB JO8-1G
30 okt 9:30 HHC JO13-2JM Den Ham JO13-2JM
30 okt 9:30 Kloosterhaar JO12-1 HHC JO12-4JM
30 okt 9:30 USV JO11-1 HHC JO11-1
30 okt 9:30 HHC JO10-1 ZAC JO10-1
30 okt 9:30 HHC JO10-4 Gramsbergen JO10-2JM
30 okt 9:30 HHC JO10-5 Hardenberg '85 JO10-2JM
30 okt 9:30 HHC JO9-2 Bergentheim JO9-1
30 okt 9:30 HHC JO9-3 Bruchterveld JO9-1
30 okt 9:30 ST: SVV '56/Kloosterhaar MO19-1 HHC MO19-1
30 okt 9:30 HHC MO15-1 Excelsior '31 MO15-1
30 okt 9:45 Heracles avc JO12-1JM HHC JO12-1
30 okt 10:00 Lemele JO15-1JM HHC JO15-3
30 okt 10:00 ST: SC Balkbrug/Avereest JO12-1 HHC JO12-5JM
30 okt 10:15 Vroomshoopse Boys JO13-1 HHC JO13-1
30 okt 10:15 Vroomshoopse Boys JO12-1 HHC JO12-3JM
30 okt 10:30 HHC JO17-1 Diepenveen JO17-1
30 okt 10:30 HHC JO17-2 SSA DVC Dedemsvaart JO17-1
30 okt 10:30 HHC JO17-4 Gramsbergen JO17-3
30 okt 10:30 HHC JO17-5 DETO JO17-2
30 okt 10:30 HHC VR3 Daarlerveen VR1
30 okt 10:45 Langeveen JO13-1JM HHC JO13-3JM
30 okt 10:55 HHC MO17-1 Bruchterveld MO17-1
30 okt 10:55 HHC VR2 Oranje Nassau VR1
30 okt 11:00 VMC JO15-1JM HHC JO15-4
30 okt 12:00 v.v. Hellendoorn 2 HHC 3
30 okt 12:15 Urk O23-1 HHC O23-1
30 okt 12:30 HHC 2 WHC 2
30 okt 12:30 Avereest 2 HHC 5
30 okt 12:30 HHC 7 Hardenberg '85 4
30 okt 12:30 HHC JO19-2 F.C. Ommen JO19-1
30 okt 12:30 HHC JO17-3 v.v. Hellendoorn JO17-2
30 okt 13:00 Rohda R. JO15-1JM HHC JO15-1
30 okt 14:00 F.C. Ommen 6 HHC 9
30 okt 14:30 HHC 4 Vroomshoopse Boys 3
30 okt 14:30 SVZW 8 HHC 8
30 okt 14:30 HHC 10 Be Quick '28 8
30 okt 14:30 F.C. Ommen 7 HHC 11
30 okt 14:30 HHC 12 v.v. Hellendoorn 5
30 okt 14:30 HHC 13 HHC 14
30 okt 14:30 Grol JO19-1 HHC JO19-1
30 okt 15:00 DKB 3 HHC 15
30 okt 15:00 HHC VR1 ASC '62 VR1
30 okt 15:15 Hardenberg '85 5 HHC 16
30 okt 15:30 Jong Sparta Rotterdam HHC 1
1 nov 21:00 Gramsbergen 4 (zaal) HHC 3 (zaal)
2 nov 19:30 SJO FC Coevorden O21-1 HHC O21-1
2 nov 19:30 HHC VR1 (zaal) Dalfsen VR1 (zaal)
2 nov 20:30 HHC 10 (zaal) Zaalvoetbal Vereniging Ommen 4 (zaal)
2 nov 21:30 HHC 8 (zaal) Bergentheim 2 (zaal)
3 nov 18:30 Hardenberg '85 JO19-2 HHC JO19-4
3 nov 18:45 SDC '12 JO13-2 HHC JO13-2JM
3 nov 19:30 Hardenberg '85 2 (zaal) HHC 9 (zaal)
3 nov 20:00 HHC VR25+1 SVZW VR25+2
3 nov 20:30 HHC 1 (zaal) ZVV Dynamo Lelystad 1 (zaal)
3 nov 21:30 HHC 5 (zaal) Bruchterveld 1 (zaal)
Bekijk meer
Delen
#Samen
maken
we
HHC

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!