Jeugdbestuur - HHC Hardenberg

Jeugdbestuur

Functie

Naam

 Telefoon: 

Email:

Jeugdbestuur, organisatie en opleiding Hendri Meilink 06 11306353  
Jeugdbestuur, facilitair Kristian Mink 06 41846332  
       
Voorzitter Jeugdbestuur Arjan van der Veen 06 53339564 arjanvdveen@ziggo.nl 
       
Senioren (HHC 2, 3, O.23) Johan Bel 06 53299744  
       
Bovenbouw: Arjan Amsink 06 20966149  arjan.amsink@heetkamporthopedie.nl 
     HHC O.19: Arjan Bolks 06 54340891 a.bolks@abcgevel.nl 
     HHC O.17: Han Overweg 06 40524474 han.overweg@bosch.com  
     HHC O.15: Vacant    
     HHC JO.13/14: Peter Moolevliet 06 22076296  
       
Onderbouw: Erik Brunink 06 37293424 e.brunink@hhc-hardenberg.nl 
     HHC O.11/12: Rick Klinkien 06 13767891 rickklinkien@gmail.com 
     HHC O.8/9/10: Martijn Breukelman 06 22904032 mbreukelman@hotmail.com  
     HHC F-league Machiel Hogeterp 06 30900756  
       
Hoofd jeugdopleiding dames: Vacant 06 57579092  
Keepers onderbouw: Gerrit ten Brinke  06 55058866  
Keepers bovenbouw: Gert Heerkes    
Scouting: Eric-Jan Veurink:  06 50201282  
Ouderraad:

Anne ten Brinke, Arjan Altena,
Marcia Zoomer, Marije Borneman, Petra ter Burg, Jan Meijer

   
Pupil van de week:

Lidie Zweers en Jolanda van Tholen

   
Stagebegeleider woensdagmiddag:      

 

   
Coördinator Jeugdtrainers poule HHC

Johan de Ruiter

06-14145831  
Regionale jeugdopleiding aanspreekpunt: Niek Dijk    



Delen
#Samen
maken
we
HHC

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!